Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Caos svima...evo i nas

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
emabrut




Broj poruka : 6
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2009

Caos svima...evo i nas Empty
PočaljiNaslov: Caos svima...evo i nas   Caos svima...evo i nas Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 3:00 pm

Caos svima ja sam Ema...Imam 15 god,zivim u Srbiji,Vrnjackoj Banji...Imam zlatnog retrivera koji se zove Brut,star je 22 meseca i obozavam ga,zrtvovala bi mnogo toga za njega...Inace obozavam pse,narocito retrivere,bernandince,rottove...ma sve ih volim....Pozzz...Evo slike mog psa
Caos svima...evo i nas Dscn0166612x816dw4
Caos svima...evo i nas W612
Caos svima...evo i nas Dscn0275816x612ym3
Caos svima...evo i nas W531
Caos svima...evo i nas Dscn0305zj7
Caos svima...evo i nas W450
Caos svima...evo i nas Dscn0259px0
Caos svima...evo i nas W600
Caos svima...evo i nas Dscn0298sm2
Caos svima...evo i nas W600
Caos svima...evo i nas Dscn0354fm9
Caos svima...evo i nas W600
Ova zadnja slika je od juce,sisala sam ga sa drugaricom ali sam tek kasnije videla da fali mala prepravka vratu ali dobro to ce da popravimo sutra...Inace Brut je juce na Dan Zaljubljenih postao otac sedam preslatkih stenaca...Kako vam se dopada moj pas?...Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Caos svima...evo i nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos svima...evo i nas   Caos svima...evo i nas Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 6:58 pm

Cao Ema Smile Dobrodosla na forum!
Prelep Je Brut!
... sama si ga sisala? jesi gledala sa neke slike kako ili...? (ima ovde na forumu skice i objasnjenje za sisanje Zlatnog retrivera... mada ja nisam jos pokusala sama da osisam kiki :S ) Very Happy

Mozes da otvoris novu temu na podforumu "Vasi Retriveri" pa nam tamo lepo predstavis Bruta...
Cestitam na stencima Smile
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
emabrut




Broj poruka : 6
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2009

Caos svima...evo i nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos svima...evo i nas   Caos svima...evo i nas Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 11:22 pm

Da sama sam ga sisala sa drugaricom,pa ja sam se dosta raspitivala oko toga i gledala po netu,na tim slikama jos nije bio zavrsen vrat evo neke nove slike kada sam ga skroz sredila ako hoces mozemo da se cujemo telefonom pa da ti sve lepo objasnim oko sisanja....Pozzz
Caos svima...evo i nas Dscn0500
Caos svima...evo i nas W600
Caos svima...evo i nas Dscn0503
Caos svima...evo i nas W600
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Caos svima...evo i nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos svima...evo i nas   Caos svima...evo i nas Icon_minitimePon Feb 23, 2009 7:56 pm

Odlicno izgleda... meni nekako najteze to oko vrata...za ostalo bi se snasla... ali to :S
E super...sad znam kome da se obratim za pomoc Smile

Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Sponsored content





Caos svima...evo i nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Caos svima...evo i nas   Caos svima...evo i nas Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Caos svima...evo i nas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» caos ;)
» Cao svima!
» Cao Svima
» Cozdra svima....
» Pozdrav svima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Opšte teme :: Članovi foruma-
Skoči na: