Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pozdrav svima

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Blondy 05

Blondy 05


Broj poruka : 1
Godina : 54
Datum upisa : 18.01.2009

Pozdrav svima Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimePon Jan 19, 2009 2:48 pm

Cao svima,

Ja sam mama troje dece, koja je odlucila da svojim klincima pokloni jednog lepog, zlatnog retrivera. Nazalost, kako su nam rekli moracemo da sacekamo do 25.02. kad malisa bude napunio 2 meseca, ali nema veze.

Obzirom da nemamo pojma o kucama, i da je ovo prva bebica u nasoj veseloj druzini, malo cemo Vam dosadjivati pitanjima, jer zaista, ne zelim samo da imaju psa, zelim da taj malisa zaista bude srecan kod nas a i mi sa njim.

Pozdrav svima 26325



Trenutno smo u ratu oko imena ali dobro. Dok mali blenta stigne, dogovoricemo se (valjda)

Uzgred sajt vam je super. Saznali smo tako puno stvari o ovim malim mazama.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pozdrav svima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 6:14 am

Pozdrav svima 185461 Smile
Uhh...blago Vama Very Happy I ja bih sad jednog malishu Very Happy...tada su najsladji...i najludji Very Happy
Tako da...uzivajte dok je mali, sladak i mekan Very Happy (sto ne znaci da posle nece sve to da bude) Very Happy
Imate ovde na forumu i deo s imenima...pa odaberite neko:D

I slobodno pitajte sve sto vas zanima... Smile

Hvala punoo Smile
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
 
Pozdrav svima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav iz Tuzle
» Cao Svima
» Cao svima!
» Cozdra svima....
» Caos svima...evo i nas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Opšte teme :: Članovi foruma-
Skoči na: