Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 eee volim i ja kuce :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Yelena

Yelena


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 35
Lokacija : Leskovac/Nis
Datum upisa : 17.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 12:01 am

haj svima....ja sam Jelena,inace Milicina starija(malo) sestra sto mi je velika cast Cool
ove godine punim 20 god omg ........student farmacije.....e i da, ja sam bila ta koja je mici donela kiki Wink mada moram da priznam u pocetku bas i nisam bila za to....ali kad je sad vidim ovako slatku i kako je svi vole.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 12:06 am

pa dobro nam došla...nije niti moja mama bila za to odmah, mislim da pas bude u kući...ali sada ne može bez nje...tata je i dalje baš ne simpatizira, ali TKO GA ŠIŠA...nas je troje na on jedan Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Yelena

Yelena


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 35
Lokacija : Leskovac/Nis
Datum upisa : 17.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 11:06 am

...kod nas je to malo obrnuto...majka povremeno ludi jer joj je dosta ciscenja....a tata je obozava jer njega najvise slusa...i ona njegova recenica "eee kad bi me i deca tako slusala.." Surprised
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 5:25 pm

hehe...meni je croa trebala samo prek ljeta biti u stanu, a onda kada je došao početak nove godine trebala je ići u garažu ali mama,brat i ja nismo mogli bez nje i bili smo tužni i ja sam u 2 h po ponoći otišla po nju...otada je croa još uvijek s nama u stanu...
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
tasic

tasic


Broj poruka : 43
Datum upisa : 16.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 9:05 pm

Dobro doshla Smile
Nazad na vrh Ići dole
BuMp

BuMp


Muški
Broj poruka : 63
Godina : 33
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 29.01.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimePet Feb 15, 2008 3:00 am

sce... dobro dosla... I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://bump.blog.co.yu
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 11:53 pm

zdravo sister Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





eee volim i ja kuce :) Empty
PočaljiNaslov: Re: eee volim i ja kuce :)   eee volim i ja kuce :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
eee volim i ja kuce :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Opšte teme :: Članovi foruma-
Skoči na: