Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marli i ja -Dzon Grogan

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 2:07 pm

Svi oni koji vole pse uzivace u dogodovstinama zutog labradora Marlija dok, sav srecan, terorise domacinstvo Groganovih. U glasu kojim vam Dzon Grogan prica o iskustvima s ovom voljenom posasti sasvim jasno cete cuti beskrajnu toplinu.

Za labradore se inace uglavnom smatra da su mirne cudi i pouzdani. Ali evo nama Marlija, koji se ni po cemu ne uklapa u ovaj kalup. Bio je medeno, privrzeno stene, a odrastao je u neodoljivog, zlocestog psa koji nikad nema ziva mira.

"Dzon Grogan razume da su putevi kojima ljudi i psi ponekad zajedno idu odraz nas i naseg sveta - nase ljudskosti, radosti i tuga, dobrih i losih strana zivota."
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 10:49 pm

nikad citala...tek sada cula...
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Kiara
Mali peso



Broj poruka : 151
Godina : 28
Datum upisa : 19.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 12:33 pm

Čitala sam, i knjiga je prelepa, smesna i na kraju tuzna...
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 6:36 pm

Da Sad mada, opet ima, da kazem srecan kraj... jer pronalaze psa koji ne samo lichi na Marlija... nego je i skrooz lud kao on Very Happy dog_lover
Mada mi je bas zao kad je uginuo.. ono je stvarno bas tuzno Crying or Very sad meni je cak doslo da placem (tacnije i jesam Embarassed Embarassed Embarassed )
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Kiara
Mali peso



Broj poruka : 151
Godina : 28
Datum upisa : 19.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 8:18 pm

Ja sam zaplakala ono kad jejeo i gledao u vrata a Dzon je dosao sa druge strane...
Pa kad je 1. put bio izvrsio nuzdu unutra kako je bio povređen.
Zao mi je kad je ostatreo kako je on i njegov ponos bio povredjen. Marli i ja -Dzon Grogan 58393 Marli i ja -Dzon Grogan 58393 Marli i ja -Dzon Grogan 58393 Marli i ja -Dzon Grogan 58393 Marli i ja -Dzon Grogan 58393
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimePon Apr 21, 2008 9:34 pm

uh da... i ono kad vise nije mogao da ide uz stepenice... Crying or Very sad
ali najvise od svega kad na kraju svi tuguju za njim, iako je bio *najgori pas na svetu*... Crying or Very sad
E da, knjiga je napisana po istinitom dogadjaju... a cula sam da pocinje i snimanje filma "Marli i ja" Like a Star @ heaven jedva cekam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Kiara
Mali peso



Broj poruka : 151
Godina : 28
Datum upisa : 19.01.2008

Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:08 pm

i ja!!!

Nego meni je tuzno kad je na kraju rekao, da mu niko nije rekao da je dobar kuca... I da mu je verovatno najblizi kompliment sto je dzonov otac(cini mi se) rekao da "Nikada nece postojati pas slican Marliju"

Evo i slike od knjige:
Marli i ja -Dzon Grogan Marli%20i%20ja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marli i ja -Dzon Grogan Empty
PočaljiNaslov: Re: Marli i ja -Dzon Grogan   Marli i ja -Dzon Grogan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marli i ja -Dzon Grogan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Psi :: Knjige i Časopisi o psima-
Skoči na: