Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kada pariti...

Ići dole 
+3
°°°...*LuNchY*...°°°
Kiara
~***croa***~
7 posters
AutorPoruka
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 2:12 pm

zanima me vaše mišljenje kada treba po prvi puta pariti kujicu...i naravno mužjaka...
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Kiara
Mali peso



Broj poruka : 151
Godina : 28
Datum upisa : 19.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 11:18 pm

Za muzjaka stvarno ne znam, ali zenku bi ja parila kada ude u 3-4 teranju (negde 2-2,5god.)
Nazad na vrh Ići dole
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimePon Maj 12, 2008 4:32 pm

ja smatram da je kuja vec kod 2 tjeranja spremna, samo mi je vazno da nije 1. tjeranje...
Nazad na vrh Ići dole
Kiara
Mali peso



Broj poruka : 151
Godina : 28
Datum upisa : 19.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimePon Maj 12, 2008 10:13 pm

Ma kod benijevog oca covek doveo kujicu od 7 meseci na parenje, ljudi naravno nisu pristali da pare pse. Ali neko da pari zenku od 7 meseci, ja nisam mogla da verujem!
Nazad na vrh Ići dole
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 3:08 pm

ah, pa po prirodi da se gleda onda su spremni, i to je normalno, al kako je to sve se promjenilo u današnjici onda je to svima čudno..
Nazad na vrh Ići dole
sanjam

sanjam


Broj poruka : 35
Godina : 43
Datum upisa : 29.07.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeUto Jul 29, 2008 11:02 pm

Moja je napunila 2 godine pre deset dana, parili smo je i sad ce biti malih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 10:22 am

bas super...
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 1:26 pm

sanjam ::
Moja je napunila 2 godine pre deset dana, parili smo je i sad ce biti malih Very Happy

Super Smile Predstavi nam je na podforumu "Vasi psi" Kada pariti... 476202

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
sanjam

sanjam


Broj poruka : 35
Godina : 43
Datum upisa : 29.07.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 12:05 pm

ima je tamo u retriverima Smile
postavila sam i sliku njenog decka i nje I love you
Nazad na vrh Ići dole
milan-sd




Broj poruka : 1
Godina : 30
Datum upisa : 16.10.2009

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimePet Okt 16, 2009 10:49 pm

da li zenka moze dobiti teranje,a da ne prokrvari?? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kristina
Admin



Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 18.01.2008

Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 11:50 pm

Milane, znam da kasno odgovaram Embarassed , ali moze da, to je takozvano "teranje bez krvarenja" gde kuja odmah prelazi u estrus bez proestrusa...

Pa, sad... Mi smo nasu parili tek sa 3,5 godine (bar sam 100% sigurna da nisam poranila Laughing ), ali smatram da je 2 godine sasvim ok za prvo leglo. Kuja nije ni premlada a ni prestara! Lunchy je rekla da je ok i 2. teranje, pa sad... Ja bih ga radije preskocila, a mozda i 3. zavisi kod kog psa i u koje vreme, kao sto rekoh pre 2 godine NE!

A parenje sa 6 - 7 meseci Shocked , to ne bih komentarisala, hajde na selu kad se desi slucajno kad se o psu ne brine, pa i da razumem, ali da se o psu brine i da se pas svesno pari tad, to ne mogu da razumem ma koliko pokusavala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada pariti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada pariti...   Kada pariti... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada pariti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kada ce biti sledeca izlozba u bg?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Psi :: Nega i uzgoj-
Skoči na: