Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?

Ići dole 
+8
pl@wooky djec@k
maks
BuMp
Yelena
~***croa***~
°°°...*LuNchY*...°°°
taska
Milica
12 posters
AutorPoruka
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 2:17 pm

Sta vam se najvise svidja kod njih... po cemu se razlikuju od drugih pasa...??
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
taska

taska


Broj poruka : 38
Godina : 52
Datum upisa : 18.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimePet Jan 18, 2008 3:54 am

Cini mi se da ne postoje miroljubiviji,privrzeniji psi...pleni dobrotom.Prepametni,kad jednom nauce nesto,pamte cijeli zivot.Svastojedi Laughing ,znaci jedu voce,povrce,puno toga vole kao npr slatkise,ali ne smiju jesti...zato postoje njihove poslastice,koje se kupuju gdje i hrana za pse.
Obozavaju da kopaju rupe,uvaljaju se u blato,igraju se sa carapama,papucama,metlom,krpama...obozavaju da se uvale u krevet,ne vole usamljenost,uzivaju dok im se cesu ledja...u sustini skromni,nisu zahtjevni,zato vole nesebicno... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimePet Jan 18, 2008 11:19 pm

taska, potpuno se slazem s tobom Smile a pored svega toga i prelepi psi Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 11:43 am

Ja volim goldene jer su mi poe posebni, volim kad dođem doma i vidim po Luninom ponašanju kako je sretna, volim kad me žica za hranu, uglavnom kod svoh retrivera volim to što su dragi, pametni i preeljepi... Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 669565
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 5:16 pm

Hmmm...sto ja volim kod croe...
e ovako ...

-volim to što je sretna kada sam ja sretna...
-što je tužna kada sam ja tužna
-što uvijek ima živaca za mene
-što me sluša
-što ima pogled jadnog tužnog psa koji nema što jesti kada prosi hranu
-što je strastveni plivač i trkač
-što je uredna
-što voli moje frendove i dečka
-što ima mekanu dlaku
-što ima prekrasne oči
-što je temperamentna
-što upravo sada sjedi kraj mene i gleda što pišem... Laughing Laughing Laughing Laughing
...
i još punoooo toga.......
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Yelena

Yelena


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 35
Lokacija : Leskovac/Nis
Datum upisa : 17.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 11:55 am

nisam bas imala prilike da se druzim s drugim kucama, pa ne mogu da uporedjujem ali zlatni retriveri su mi uvek izgledali lepse i nekako druzeljubivije od drugih....idealni za kucne ljubimce Smile
Nazad na vrh Ići dole
BuMp

BuMp


Muški
Broj poruka : 63
Godina : 33
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 29.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 2:32 pm

ne znam... kao sto vec rekoh ja volim haskije... ali nisu losi ni ovi.... uglavnom volim sve pse, osim pudlica, njih ne mogu da podnesem... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://bump.blog.co.yu
maks

maks


Ženski
Broj poruka : 47
Godina : 46
Lokacija : Nis
Datum upisa : 22.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 12:32 am

ma samo im pogledajte glavicu...jer da da je uvek nasmejana...

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 796864
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 1:40 pm

A to da.... bas gledam Kiki... stalno se smeje...a ako se ne smeje onda ili spava ili jede Rolling Eyes hmm... Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimePon Jun 02, 2008 10:39 pm

Milica ::
A to da.... bas gledam Kiki... stalno se smeje...a ako se ne smeje onda ili spava ili jede Rolling Eyes hmm... Very Happy lol!

Luna također... Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 348696
Nazad na vrh Ići dole
pl@wooky djec@k

pl@wooky djec@k


Broj poruka : 4
Godina : 28
Datum upisa : 02.10.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 9:23 pm

Ma nema sta mi se ne svidja!
Nazad na vrh Ići dole
amily2




Broj poruka : 2
Godina : 29
Datum upisa : 10.01.2009

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 12:59 am

cao svima..ja sam nova..volim zlatne retrivere..nemam nijednog zl.r a voljela bih d aimam..kod zl.r mi se sve svida pogotovo ljepota..
Nazad na vrh Ići dole
rufi
Mali peso
rufi


Ženski
Broj poruka : 110
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 08.09.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 11:43 am

meni se kod rufija svidja to sto me uvek saslusa naprimer kada sam tuzna on kao da mi trazi da mu ispricam zasto sam tuzna ili srecna.Kod zlatni retrivera nema sta mi se ne svidja! cherry
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 6:19 am

hmm... pa mozda to sto su previse radoznali Rolling Eyes I sve moraju da vide i onjuse...a to nekad i nije tako dobro Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
meda

meda


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.01.2009

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 12:42 am

Apsolutno nema sta mi se nesvidja. Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 499529 Njihove pametne oci, umiljatost, razigranost, divna narav..... ma prosto ih obozavam Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 499529 Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 499529
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimePon Feb 23, 2009 9:22 pm

Very Happy Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 591670 Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 591670 dog_lover
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Kristina
Admin



Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 18.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimePet Jan 01, 2010 6:40 pm

Prvo cu reci da nemam goldena da ne bi ispalo da sam pristrasna, jer nisam zaista Very Happy

1. Prvi par pasa koje sam videla u zivotu i izmazila i zavolela bili su prelepi zuti lepotani - zlatni retriveri
2. Na svojoj prvoj izlozbi sam se zaljubila i posteno izmazila stene - isto zlatnog retrivera
3. Imaju predivan predivan karakter!!
4. Imaju divnu boju dlake
5. Te pse je nemoguce ne voleti!!!
Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? 991464
(6. Ubicu Milicu jer me uopste tera da odgovaram na pitanja poput ovog) Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 10:23 pm

heh, lepo Kiki Very Happy
Slazem se s tobom... stvarno je nemoguce ne voleti ih Smile

I da, nemoj da mislis da, ako si adminica, mozes da ne odgovaras na neka pitanja Razz mislim, ja znam sta ti mislis o goldenima... ali ipak.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Sponsored content





Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?   Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je to sto vam se svidja kod Zlatnih retrivera?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Standard Zlatnih retrivera
» Slike Zlatnih retrivera
» Pravilno izlaganje Zlatnih Retrivera
» Istorija Zlatnog Retrivera
» Katrakter Zlatnog Retrivera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Retriveri :: Golden Retriever-
Skoči na: