Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sport...

Ići dole 
+3
tasic
~***croa***~
BuMp
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 9:34 pm

Yelena ::
ha ha klosarkasi.....mozak im sluzi samo za pomeranje ekstremiteta...ma daaaaj
monkey monkey

e ja zaboravila da promenim pa poslala ono na milicino ime....izbrisace valjda Smile

izbrisala sam Very Happy i ja gresim stalno, pa postujem pod tvojim imenom, ali se odma ispravim i izbrisem to... Razz

A ovo o kosarkasima i fudbalerima... hmm... pa ja ne bi bila ja kad bi mi se misljenje o tome slagalo s vasim...
znaci, po meni tu su negde... mislim ni jednima ni drugima mozak ne sluzi ni za sta...
Ali ako moram da biram, izabrala bi fudbalere(ako mama ovo vidi... Rolling Eyes Neutral ) Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:07 pm

jaoo, znachi pala si pod uticaj jelene... fudbaleri... sad cu sve strini da kazhem Razz

to o chemu je jelena prichala, za korishcenje mozga... to nema veze sa time dal je neko kosharkash, fudbaler ili shta vec... vec sa mushkim rodom u globalu...
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:20 pm

haha Very Happy Ma nee....nego ne znam, ne volim kosarkase... mislim ne sudim ja to po sportu ili sta vec, nego po ovima koje znam(nekima iz moje skole)...
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:23 pm

opaaa sister, pa to su neki novi momenti... Razz mada to nije za ovu temu, ajde pokreni drugu pa da prichamo o tome Smile Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:28 pm

nema novih momenata! to su marijini momenti Very Happy Pa valjda znas na kog mislim...
A i ne vezano za to...nekako su mi bzvz...i hodaju nekako cuudno Smile tacnije "razbacuju" se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:42 pm

eee... ti marijini momenti, ustvari, da su momenti dobro bi bilo, al ti 'momenti' neshto mnogo traju... a ja tog i ne rachunam u kosharkashe, tako da njegovo ponashanje i ulazi u obzir u ovom razmatranju Smile
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:57 pm

cosmic-girl ::
jaoo, znachi pala si pod uticaj jelene... fudbaleri... sad cu sve strini da kazhem Razz

to o chemu je jelena prichala, za korishcenje mozga... to nema veze sa time dal je neko kosharkash, fudbaler ili shta vec... vec sa mushkim rodom u globalu...

mogli bismo otvoriti temu sa naslovom " kosarkasi vs. nogometasi-pitanje je sad?" Wink Wink Wink

ja sam vise zagrijana za nogometase...meni su iskreno zgodniji...svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja... zapravo ja košarku niti ne pratim...hehe...a i dečko mi je nogometaš...lol...pa onda ljubav odatle...a i C.Ronaldo,Kaka,Eduardo Alves Da Silva,Niko Kranjčar,Niko Kovač,Vedran Ćorluka...joj...svi su preeeezgodni...--ako ovo Martin vidi...uh...biti će... scratch scratch Sport... - Page 2 557531 affraid Sport... - Page 2 729671
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 9:06 pm

naravno... ukusi su razlichiti, to stoji...

kod mene je situacija suprotna nego kod croe, pratim kosharku, a fudbal ne bash... al ipak mi se chini da su kosharkashi zgodniji, bolje gradjeni, jer kosharka kao sport zahteva korishcenje skoro svih mishica, pa su zato i bolje razvijeni... a i brze se igra, kompleksnija je igra pa i zahteva vecu inteligenciju, dosta razmishljanja, i to u svakom trenutku... brzo razmishljanje i preciznost... (ne govorim ovo samo zato shto sam ja trenirala kosharku, vec su to chinjenice Very Happy)

tako da... moj stav je, i ostace... KOSHARKA... i... KOSHARKASHI Very Happy Very Happy Very Happy

naravno poshtujem i druga mishljenja...
Nazad na vrh Ići dole
Yelena

Yelena


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 35
Lokacija : Leskovac/Nis
Datum upisa : 17.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:18 am

croa ::
cosmic-girl ::
jaoo, znachi pala si pod uticaj jelene... fudbaleri... sad cu sve strini da kazhem Razz

to o chemu je jelena prichala, za korishcenje mozga... to nema veze sa time dal je neko kosharkash, fudbaler ili shta vec... vec sa mushkim rodom u globalu...

mogli bismo otvoriti temu sa naslovom " kosarkasi vs. nogometasi-pitanje je sad?" Wink Wink Wink

ja sam vise zagrijana za nogometase...meni su iskreno zgodniji...svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja... zapravo ja košarku niti ne pratim...hehe...a i dečko mi je nogometaš...lol...pa onda ljubav odatle...a i C.Ronaldo,Kaka,Eduardo Alves Da Silva,Niko Kranjčar,Niko Kovač,Vedran Ćorluka...joj...svi su preeeezgodni...--ako ovo Martin vidi...uh...biti će... scratch scratch Sport... - Page 2 557531 affraid Sport... - Page 2 729671

potpisujem Sport... - Page 2 172451
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 4:48 pm

Paa da se izjasnim i ja o ovoj temi. Smile Naravno da biram kosarkase ... znate zasto Very Happy

A za fudbalere... Ne volim ih bas nesto, iako sestre Lazic vrse snazan uticaj na mene Razz ne dam se ja. lol!
Ali eto katkad im pravim drustvo i posecujem fudbalske utakmice u nasem gradu (mislim moram posto je Yelena pravila meni drustvo na kosarkaskim utakmicama prosle sezone Smile ). Bile smo na tekmi u nedelju i nisam mogla a da ne primetim kofu s vodom koja stoji pored terena i iz koje se vecina fudbalera u toku prekida tekme umiva!!! affraid Ljudi meni je to odvratno! Pa zar svi iz iste? No I posle ko im je kriv sto imaju one kratere na licu... Smile

Zbog svega toga apelujem Sport... - Page 2 557531 upravi fk dubocica da pod hitno preduzmu nesto povodom toga, kako bismo sacuvali lep ten nasih fudbalera. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 5:04 pm

zashto maree birash kosharkashe? Razz

evo jedna sestra Lazic ne vrshi uticaj na tebe, chak naprotiv, podrzhavam te za kosharkashe... Smile (a i za odbojkashe Wink)

kad vec pomenuh odbojkashe, kad cemo da idemo na neku njihovu utakmicu? Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 5:11 pm

cosmic-girl ::
zashto maree birash kosharkashe? Razz

evo jedna sestra Lazic ne vrshi uticaj na tebe, chak naprotiv, podrzhavam te za kosharkashe... Smile (a i za odbojkashe Wink)

kad vec pomenuh odbojkashe, kad cemo da idemo na neku njihovu utakmicu? Very Happy Very Happy Very Happy

Paaa sad.... ne znam... to neki moji momenti Very Happy

A odbojkasi... mmmm.... tongue Jeste da volim kosarkase ali odbojkasi stvarno imaju sjajno telo i zgodniji su mi od kosarkasa Sport... - Page 2 853120

Kad kazes idemo na tekmu... Samo, mislim da cemo da budemo jedine tamo. lol!
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 5:15 pm

aaa da... tvoji momenti... diskutovali smo neshto ranije na tu temu dok ti nisi bila tu... Very Happy Razz

ma meni su kosharkashi uvek bili i ostace #1!
Basketball Sport... - Page 2 591670 Sport... - Page 2 853120

a za utakmicu... pa ako budemo jedine to nama ide u korist, bicemo zapazhenije lol! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Yelena

Yelena


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 35
Lokacija : Leskovac/Nis
Datum upisa : 17.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 12:34 pm

haha...vidi ti njih...ee al ste se slozile neka vas....samoo nikad niste gledale ragbi in live....ii to ne mozete da mi odbijete Smile
...a mare....sad cu da budem fina i pazim kako se izrazavam...ali...ti znas sta ja mislim oo svemu gore napisanom No
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 4:36 pm

pa naravno da se slazhemo, samo kad bi i ti shvatila da smo u pravu bilo bi dobro... Razz a o ragbiju nismo raspravljale... a znam ja shto ti tolko volish ragbi... Razz
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 7:03 pm

Bolje receno ragbistu Very Happy maa idemo bwe i na njihovu utakmicu, to uopste nije problem. Idemo da podrzimo Acu... Razz Jeste da cemo biti jedine tamo... al dobro. Very Happy

Nego ljudi, zasto su samo kosarkaske i fudbalske utakmice posecene u nasem gradu? scratch
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 7:18 pm

a koje mi to druge sportove imamo Question confused
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 3:23 pm

croa ::

mogli bismo otvoriti temu sa naslovom " kosarkasi vs. nogometasi-pitanje je sad?" Wink Wink Wink

ja sam vise zagrijana za nogometase...meni su iskreno zgodniji...svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja... zapravo ja košarku niti ne pratim...hehe...a i dečko mi je nogometaš...lol...pa onda ljubav odatle...a i C.Ronaldo,Kaka,Eduardo Alves Da Silva,Niko Kranjčar,Niko Kovač,Vedran Ćorluka...joj...svi su preeeezgodni...--ako ovo Martin vidi...uh...biti će... scratch scratch Sport... - Page 2 557531 affraid Sport... - Page 2 729671

lol!
U potpunosti se slazem s tobom Wink Sport... - Page 2 496747 Sport... - Page 2 669565
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 3:28 pm

maree ::
Paa da se izjasnim i ja o ovoj temi. Smile Naravno da biram kosarkase ... znate zasto Very Happy

A za fudbalere... Ne volim ih bas nesto, iako sestre Lazic vrse snazan uticaj na mene Razz ne dam se ja. lol!
Ali eto katkad im pravim drustvo i posecujem fudbalske utakmice u nasem gradu (mislim moram posto je Yelena pravila meni drustvo na kosarkaskim utakmicama prosle sezone Smile ). Bile smo na tekmi u nedelju i nisam mogla a da ne primetim kofu s vodom koja stoji pored terena i iz koje se vecina fudbalera u toku prekida tekme umiva!!! affraid Ljudi meni je to odvratno! Pa zar svi iz iste? No I posle ko im je kriv sto imaju one kratere na licu... Smile

Zbog svega toga apelujem Sport... - Page 2 557531 upravi fk dubocica da pod hitno preduzmu nesto povodom toga, kako bismo sacuvali lep ten nasih fudbalera. Very Happy


hmm... paa sad... nije bas da si ti isla u nedelju na utakmicu protiv svoje volje... ima tu necega, a i da nije bilo fudbalera, ne bi bilo neceg s kosarkasima(tacnije kosarkasom- ko razume, shvatice)

Nego, necemo vise ovde o tome, otvorila dam novi topic gde mozemo o tome... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 8:18 pm

Milica ::

hmm... paa sad... nije bas da si ti isla u nedelju na utakmicu protiv svoje volje... ima tu necega, a i da nije bilo fudbalera, ne bi bilo neceg s kosarkasima(tacnije kosarkasom- ko razume, shvatice)

mozhda bi ipak bilo bolje da nije otishla na tu utakmicu...
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:07 am

cosmic-girl ::
Milica ::

hmm... paa sad... nije bas da si ti isla u nedelju na utakmicu protiv svoje volje... ima tu necega, a i da nije bilo fudbalera, ne bi bilo neceg s kosarkasima(tacnije kosarkasom- ko razume, shvatice)

mozhda bi ipak bilo bolje da nije otishla na tu utakmicu...

E sad... scratch

Ma ne kajem se ja uopste zbog toga... Sta je bilo, bilo je.
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:09 am

cosmic-girl ::
a koje mi to druge sportove imamo Question confused

Odbojku npr.? Razz
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:13 am

maree ::
cosmic-girl ::
a koje mi to druge sportove imamo Question confused

Odbojku npr.? Razz

pa doobroo, osim ta tri... a i odbojkashi nisu tolko uspeshni pa zato i ljudi ne dolaze tolko da ih gledaju, mada o kosharka i fudbal spadaju u popularnije sportove pa je i logichno da ljudi vishe tamo idu...

al evo... mozhemo ti i ja da krenemo u kampanju: publiku na odbojkashkim utakmicama
Sport... - Page 2 853120 Sport... - Page 2 853120 Sport... - Page 2 853120
Nazad na vrh Ići dole
maree

maree


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 37
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 16.01.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:22 am

Ma i kosarkasi nisu uspesni... evo sad ce da ispadnu iz lige Neutral

Slazem se sa tim da krenemo u kampanju, mislim stvarno momcima treba podrska da bi bili uspesni, zar ne? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cosmic-girl
Mali peso
cosmic-girl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 36
Lokacija : Leskovac-Niš
Datum upisa : 13.02.2008

Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 1:31 am

pa dobro, al bili su nekad dosta uspeshni... a i kosharka uopshte kao sport u zemlji je popularniji...

sigurno bi bili uspeshniji, razlog vishe za to je shto cemo mi da uchestvujemo u tome Wink
a mozhemo da organizujemo da budemo PR OK Dubochica Sport... - Page 2 853120 Sport... - Page 2 853120 bice dobro i za njih i za nas
Sport... - Page 2 853120
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sport... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport...   Sport... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sport...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» sport

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Retriever lovers cafe :: Retriever lovers cafe-
Skoči na: