Retriever lovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Retriever lovers forum*
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pitanja

Ići dole 
+3
°°°...*LuNchY*...°°°
taska
Milica
7 posters
AutorPoruka
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Sep 06, 2010 12:37 pm

Do zime ce da poraste jos malo... mislim da mu nece smetati hladnoca... mozda kad ono bude bas, bas hladno, recimo preko noci da bude unutra ... dok jos malo ne poraste ...inace jakoo vole zimu Smile ova moja obozava da se valja po snegu ... Smile)

Puno pozdrava za tebe i tvog malog slatkisa Smile) ...
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Zelja




Broj poruka : 1
Godina : 34
Datum upisa : 05.09.2010

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 4:57 pm

cao ja imam slatkog retrivera od 3 meseca i cuvam ga u dvoristu, jer mi je kuca mala da bi bio unutra. Zanima me da li moze biti i zimi napolju, napravili smo mu kucicu i stavili cebence, ili mora biti u kuci? Jele kucni pas ili moze biti napolju? Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
rufi
Mali peso
rufi


Ženski
Broj poruka : 110
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 08.09.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 11:01 am

~***croa***~ ::
danas su svi forumi od phpbb-a bili blokirani. Javljala se stalno greška... nisi jedina... na miliune ljudi nisu mogli Wink

Hvala za odgovor! Pitanja 688655
Nazad na vrh Ići dole
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Sep 22, 2008 8:58 pm

danas su svi forumi od phpbb-a bili blokirani. Javljala se stalno greška... nisi jedina... na miliune ljudi nisu mogli Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
rufi
Mali peso
rufi


Ženski
Broj poruka : 110
Godina : 29
Lokacija : beograd
Datum upisa : 08.09.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Sep 22, 2008 1:23 pm

Sta se danas desilo sa forumom ja uopste nisam mogla da pristupim??Da li se jos nekome ovo desilo ili sam samo ja imala taj problem?
Nazad na vrh Ići dole
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePet Avg 22, 2008 9:31 pm

Juca ::
Postovani,
Juca i ja smo nove na forumu. Juca je labrador retriver i ima tri meseca i dve nedelje. Navikavamo se jedna na drugu. Nekad nam ide bolje, nekad jos bolje, najvaznije, puno, puno se volimo.
I imamo prvo pitanje za vas. Molimo lepo za pomoc:
Juca je bela, sa crnim nosem i malo zutog pigmenta na usima, ledjima, repu...Oko ociju, od drugog meseca, ima crvenilo koje ne prestaje. Nekad ga je vise, nekad manje. veterinar ju je pregledao i kaze da je rec o normalnim suzama koje stite oko ali da se, posto je bela a suze u boji, vise vidi i "farbaju" joj dlaku oko ociju. Tvrdi da nema nikakvu upalu ili slicno...Ako neko zna o cemu je rec i da li treba da ucinim nesto, bicemo jako zahvalne...
Very Happy

tak je imao i moj stenac i na kraju se uspostavilo da je imao ono uvrtanje kapaka....al kod tebe to nemora bit... pricekaj, i ako ne restane odi ponovo kod veterinara...
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Avg 18, 2008 10:53 pm

Juca ::
Postovani,
Juca i ja smo nove na forumu. Juca je labrador retriver i ima tri meseca i dve nedelje. Navikavamo se jedna na drugu. Nekad nam ide bolje, nekad jos bolje, najvaznije, puno, puno se volimo.
I imamo prvo pitanje za vas. Molimo lepo za pomoc:
Juca je bela, sa crnim nosem i malo zutog pigmenta na usima, ledjima, repu...Oko ociju, od drugog meseca, ima crvenilo koje ne prestaje. Nekad ga je vise, nekad manje. veterinar ju je pregledao i kaze da je rec o normalnim suzama koje stite oko ali da se, posto je bela a suze u boji, vise vidi i "farbaju" joj dlaku oko ociju. Tvrdi da nema nikakvu upalu ili slicno...Ako neko zna o cemu je rec i da li treba da ucinim nesto, bicemo jako zahvalne...
Very Happy

Meni je to jako cudno... jos nisam videla tako nesto, i slazem se s Marijanom da nije bas normalno(mada ne mogu da tvrdim...). Mislim da bi trebalo da je odvedes i do nekog drugog veterinara da cujes i drugo misljenje... mada se meni cini da je necim inficirala oci ili tako nesto...
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
~***croa***~
Peso
~***croa***~


Ženski
Broj poruka : 778
Godina : 29
Lokacija : Gračac/Hrvatska
Datum upisa : 29.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Avg 18, 2008 10:43 pm

Juca ::
Postovani,
Juca i ja smo nove na forumu. Juca je labrador retriver i ima tri meseca i dve nedelje. Navikavamo se jedna na drugu. Nekad nam ide bolje, nekad jos bolje, najvaznije, puno, puno se volimo.
I imamo prvo pitanje za vas. Molimo lepo za pomoc:
Juca je bela, sa crnim nosem i malo zutog pigmenta na usima, ledjima, repu...Oko ociju, od drugog meseca, ima crvenilo koje ne prestaje. Nekad ga je vise, nekad manje. veterinar ju je pregledao i kaze da je rec o normalnim suzama koje stite oko ali da se, posto je bela a suze u boji, vise vidi i "farbaju" joj dlaku oko ociju. Tvrdi da nema nikakvu upalu ili slicno...Ako neko zna o cemu je rec i da li treba da ucinim nesto, bicemo jako zahvalne...
Very Happy

Nikada nisam cula za tako nesto... no bas nisam sigurna da je to posve normalno... ajde nam je predstavi u topicu o nasim psima te stavi njezine slike kad ima rumenilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://gold-dream.freehostia.com
Juca




Broj poruka : 1
Godina : 49
Datum upisa : 18.08.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:40 pm

Postovani,
Juca i ja smo nove na forumu. Juca je labrador retriver i ima tri meseca i dve nedelje. Navikavamo se jedna na drugu. Nekad nam ide bolje, nekad jos bolje, najvaznije, puno, puno se volimo.
I imamo prvo pitanje za vas. Molimo lepo za pomoc:
Juca je bela, sa crnim nosem i malo zutog pigmenta na usima, ledjima, repu...Oko ociju, od drugog meseca, ima crvenilo koje ne prestaje. Nekad ga je vise, nekad manje. veterinar ju je pregledao i kaze da je rec o normalnim suzama koje stite oko ali da se, posto je bela a suze u boji, vise vidi i "farbaju" joj dlaku oko ociju. Tvrdi da nema nikakvu upalu ili slicno...Ako neko zna o cemu je rec i da li treba da ucinim nesto, bicemo jako zahvalne...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 2:54 pm

Nema na cemu Smile
I izvini sto nisam ranije odgovorila... ili sam zaboravila ili nisam vidla Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 2:53 pm

evo zakljucanooo...

=)

tnx na odgovoru.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 2:48 pm

E da, trebalo bi da zakljucamo tu temu...a sto se tice brisanja tih postova...mislim da nema potrebe da ih brisemo ako cemo ionako da zakljucamo tu temu.
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
°°°...*LuNchY*...°°°
Mali peso
°°°...*LuNchY*...°°°


Broj poruka : 218
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimePon Jun 02, 2008 10:50 pm

e milica... da ja obrišem neke postove koji su OFF u temama di sam ja urednik... recimo.. ja bi izbrisala ovo di je croa napisala da joj se skin ne sviđa.. mislim da je to trebala napisat u kritikama, a ne u temi za takmicenje pasa u zelenilu..?... i da.. ja bi zaključala tu temu pošto je natjecanje gotovo...

što kažeš?
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 7:24 am

Ja postavljam slike preko photobucketa( evo linka- http://photobucket.com ). Registrujes se, zatim uploadujes sliku, a onda samo ovde prekopiras IMG kod i to je to Smile

A sto se tice avatara, ides na profil, onda izaberes "Avatar" i uploadujes sliku sa racunara, ili uneses URL adresu slike...
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
taska

taska


Broj poruka : 38
Godina : 51
Datum upisa : 18.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 7:09 am

Malo prije sam postavila pitanje na izgleda pogresnom mjestu.Kako da postavim slike,kao ti?Ovdje nece da mi prihvati lozinku,ne znam sta se desava?I da li moze i kako da se postavi avatar?Trazila sam opcije,ali nesto mi ne ide.


Unaprijed hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin
Milica


Ženski
Broj poruka : 666
Godina : 32
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 15.01.2008

Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Pitanja   Pitanja Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 1:40 pm

Ako imate neko pitanje... slobodno ovde postavite study
Nazad na vrh Ići dole
http://retrieverlovers.niceboard.net
Sponsored content





Pitanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja   Pitanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Retriever lovers :: Opšte teme :: O forumu-
Skoči na: